Tudi na POŠ Leše sta bila prva dva meseca zanimiva.

V šolo smo sprejeli dva prvošolčka, ki sta se hitro vključila in zelo dobro ujela z ostalimi učenci. Obiskal nas je policist, ki je nagovoril pozdravil prvošolčka in z nami ponovil prometna pravila.

Učenci so se z učiteljico Marino v okviru dejavnosti Mladi planinci in planinke odpravili na pohod, kjer so opazovali naravo, ji prisluhnili in uživali v prelepih jesenskih barvah Volinjaka.

V tednu otroka smo ob dnevu umetnosti z učenci od 1. do 3. razreda brali in ustvarjali ob izbranih pravljicah. V tem tednu smo izvedli tudi Krojačkov dan. Učenci so bili zelo ustvarjalni in nastali sta Dežela branja ter Krojačkovo mesto.

Pred počitnicami smo imeli načrtovan tudi jesenski kros, ki pa je letos zaradi priporočil NIJZ potekal nekoliko drugače. Sodelovali so vsi učenci in šolski kros je bil uspešno opravljen.

Zapisala: Jasmina Delić