V ponedeljek, 2. 9. 2024, smo lepo preživeli 1. šolski dan.

Učenci od 2. do 9. razreda so se ob 8.00 zbrali na šolskem dvorišču, ter po uvodnem programu pričeli s poukom v matičnih učilnicah skupaj z razredniki.

Sprejem prvošolčkov in staršev oz. skrbnikov je potekal ob 9. uri pred šolo.

Več v FOTOGALERIJI (Foto: FŠ) …

(Urnike bodo staršem poslali (novi) razredniki preko novega informacijskega sistema LOPOLISPRO oz. jih dobijo učenci v prvih dneh pouka. Na šolski spletni strani so navodila za starše, kako uredite in potrdite svoje kontaktne podatke (telefon, mail). Če ste v zadnjem času spremenili svojo telefonsko številko, priimek oz. naslov el. pošte, Vas vljudno prosimo, da to sporočite razrednikom čimprej …)

Morebitne težave bomo sproti reševali (potrditev kontaktnih podatkov staršev, dostop do novega inf. sistema LOPOLISPRO, urniki, …). HVALA ZA RAZUMEVANJE

Kolektiv OŠ Franja Goloba Prevalje