RazredUčitelj/icaPredmetEnota
1. aGrnjak SonjaRaPOŠ Franja Goloba Prevalje
1. aJezernik MarjetaOŠ Franja Goloba Prevalje
1. bJanota BlankaOŠ Franja Goloba Prevalje
1. bOder VesnaOŠ Franja Goloba Prevalje
1. cGrzina GabrijelaRaPOŠ Franja Goloba Prevalje
1. cHancman IrenaOŠ Franja Goloba Prevalje
2. aZavolovšek ŠtefkaOŠ Franja Goloba Prevalje
2.b Kumprej MarijaOŠ Franja Goloba Prevalje
3. aFajmut LaraOŠ Franja Goloba Prevalje
3. bRožej KatjaOŠ Franja Goloba Prevalje
3. cSrnko Gričnik NatašaOŠ Franja Goloba Prevalje
4. aPori RomanaOŠ Franja Goloba Prevalje
4. bKodrun KlavdijaOŠ Franja Goloba Prevalje
5. aPruš MojcaOŠ Franja Goloba Prevalje
5. bDrevenšek BarbaraOŠ Franja Goloba Prevalje
6. aPetek EmilOŠ Franja Goloba Prevalje
6. bKnez KatjušaSLJ, TUČOŠ Franja Goloba Prevalje
6. cRahten Ridl SašaTJAOŠ Franja Goloba Prevalje
7. aMori TatjanaGUMOŠ Franja Goloba Prevalje
7. bSvenšek DavorinZGOOŠ Franja Goloba Prevalje
7. cPačnik ŠpelaOŠ Franja Goloba Prevalje
8. aPristovnik MajaSLJOŠ Franja Goloba Prevalje
8. bSonjak TomažŠPOOŠ Franja Goloba Prevalje
Rotovnik DominikaKEM, MATOŠ Franja Goloba Prevalje
Pečnik Matejapomočnica ravnateljice, pedagoginja, svetovalna službaOŠ Franja Goloba Prevalje
9. aSirk Polanšek MarijaFIZOŠ Franja Goloba Prevalje
9. bPotočnik G. HelenaNAR, BIOOŠ Franja Goloba Prevalje
9. cPupavac MašaTJAOŠ Franja Goloba Prevalje
Eremut MarijaSLJOŠ Franja Goloba Prevalje
Glušič MatejaRaP 4. – 5.rOŠ Franja Goloba Prevalje
Gumpot Dejan (nadomeščanje)TJNOŠ Franja Goloba Prevalje
Jamšek BetinaTJNOŠ Franja Goloba Prevalje
Kordež MiraMATOŠ Franja Goloba Prevalje
Kranjc JelkaGOSOŠ Franja Goloba Prevalje
Pungartnik MojcaknjižničarkaOŠ Franja Goloba Prevalje
Lipovnik SamoTITOŠ Franja Goloba Prevalje
Mastek DragaGEOOŠ Franja Goloba Prevalje
Oder SašaLUMOŠ Franja Goloba Prevalje
Permanšek MašaRaP – ZŽSOŠ Franja Goloba Prevalje
Peršak ŠtefanŠPOOŠ Franja Goloba Prevalje
Petrič Urškapedagoginja - svetovalna služba, TJAOŠ Franja Goloba Prevalje
Pisar Valentinapedagoginja, učiteljica za dodatno strokovno pomoč, RaP OŠ Franja Goloba Prevalje
Smolak Mirjanaspec. pedagog, učiteljica za dodatno strokovno pomočOŠ Franja Goloba Prevalje
Smolar Zalasoc. pedagog, učiteljica za dodatno strokovno pomočOŠ Franja Goloba Prevalje
Strojnik TatjanaŠPOOŠ Franja Goloba Prevalje
Štavdeker VesnaTJA 1. triadaOŠ Franja Goloba Prevalje
Štrekelj Francračunalničar, učitelj izbirnih predmetov računalništva, (učitelj MAT - FIZ)OŠ Franja Goloba Prevalje
Šumah TanjaRaPOŠ Franja Goloba Prevalje
Vačovnik VeraMATOŠ Franja Goloba Prevalje
Vravnik VanjaRaP OŠ Franja Goloba Prevalje
Katja Fortekučiteljica za dodatno strokovno pomočOŠ Franja Goloba Prevalje
Tinta Andrejaravnateljica dr. Andreja TintaOŠ Franja Goloba Prevalje
Janežič Milankapomočnica ravnateljiceOŠ Franja Goloba Prevalje
1. oddelekDelić JasminaPOŠ Leše
1. oddelekPušpan SuzanaPOŠ Leše
2. oddelekKrevh TonjaPOŠ Leše
Stropnik MarinaRaPPOŠ Leše
1. oddelekHudrap BojanaPOŠ Holmec
1. oddelekKüzma DarinkaPOŠ Holmec
2. oddelekGradišnik SlavkaPOŠ Holmec
Matjašec BlankaPOŠ Holmec
1. oddelekTjaša HacePOŠ Šentanel
2. oddelekPiko RenataPOŠ Šentanel
Küzma TinRaPPOŠ Šentanel

 

(Skupno 1.512 obiskov, današnjih obiskov 1)