Otvoritev razstave otroških del je potekala v GALERIJI LIKOVNIH UMETNOSTI SG, v petek, 20. 9. 2024 ob 11. uri.

V GLU SG so otroška dela razstavljena do 8. oktobra 2024. Ogled razstave je brezplačen. Starši in skrbniki ter seveda učenci ste vabljeni k ogledu!

Na razstavo so bili izbrani tudi fotografski in likovni izdelki naših učencev.

Učenec Max Titovšek (mentor: Franc Štrekelj) je poleg uvrstitve vseh svojih del na razstavo prejel tudi NAGRADO OBČINE SLOVENJ GRADEC za 3. mesto FOTOGRAFSKEGA natečaja in je bil s tem edini nagrajenec natečaja iz Koroške regije. V vsakem sklopu so bile podeljene tri nagrade in dve priznanji. (Max-ova nagrajena fotografija je spodaj tretja iz leve).

Izbranih je bilo 27 fotografskih del:

Učenci: Nik Ceferin, Lenart Hojnik, Max Titovšek – Mentor: Franc Štrekelj

Učenka: Tjaša Vogrin – Mentorica: Saša Oder

Izbrane so bile prav vse fotografije naših učencev, ki smo jih poslali na natečaj (avtorje fotografij prepoznate po kratici imena in priimka v imenu fotografije):

Izbranih je bilo tudi 6 likovnih del:

Učenca: Enes Kjerimi, Gal Zaberčnik – Mentorica: Romana Pori

Učenci: Tinkara Debenjak, Liza Pori, Tanja Trost, Anaja Vogrin – Mentorica: Saša Oder

Program otvoritve razstave (Foto FŠ):

Obisk Max-ove in Nik-ove družine na razstavi v KGLU SG: